Press ESC to close

Esnaf Sanatkarlar Kredisi Başvurusu

Kısa adı TESKOMB olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği tüm esnaf ve sanatkarlara çok uygun şartlar ile  kredi kullanma imkanı sunuyor. Şahıs adına kayıtlı işyerleri ve işletmelerin en fazla 150.000 TL Kredi kullanabilecekleri Esnak Kredileri 5 yıla kadar kredi vade ile kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Devlet Destekli Kredi Kampanyaları‘nda Yüzde Sıfır Faizle Kredi (Faizsiz Kredi) de kullandıran Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri ihtiyacınız doğrultusunda farklı kredi seçenekleri sunuyor.

İşletme Kredisi, Aylık Eşit Taksitli İşletme Kredisi, Tesis Kredi, İstihdamı Destekleme Kredisi, Kooperatif İhracat-Tesis Kredisi, İskonto Kredisi, Şöför Taşıt Edindirme Kredisi, Şoför Esnafına Taşıt Onarım ve Tamir Kredisi, Servis Aracı ve Kamyonet Yenileme Kredisi gibi pek fazla kredi alternatifi sunan Kredi Kefalet Kooperatifleri bir yıla kadar vadelerde yıllık % 4 faiz oranı ve bir yıldan daha uzun vadeli kredilerde ise yıllık yüzde 5 faiz oranı ile kredi kullandırıyor. Burada kredi faiz oranlarının yıllık olduğunuzu dikkatinize bir kez daha sunuyor banka kredileri ile karşılaştırıldığında oldukça uygun olduğunu belirtiyoruz.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifleri’nden Kredi kullanmak için herhangi bir esnaf odasına kayıtlı olmak yeterli..