Press ESC to close

Findeks Üyelikten Ayrılma (Findeks Üyelik İptali)

Findeks Üyelikten Ayrılma Findeks Üyelik İptali nasıl yapılır findeks üyelik iptali,findeks üyelik iptali nasıl olur,findeks üyelik iptalini nasıl yapacağız sorularına yanıt vereceğiz.

Bildiğiniz gibi internet üzerinden kredi alınabilirliğigini kontrol edebilmek ve bankalar nezdinde kredi puanını öğrenebilmek için findex den sorgulama yapılması gerekmektedir. TC numarası ve herhangi bir bankanın kartı ile üye olunan findex den kredi puanı sorgulamanızı yapabilmektesiniz.Bize gelen sorular arasında yer alan findeks üyelikten ayrılma konusunda bir araştırma yapmak istedik.

Findeks.com sitesini incelediğimizde herhangi bir üyelik iptali açıklamasının olmadığını ve Findeks İletişim bölümünde de herhangi bir açıklama olmadığını gördük.Dileyen kişiler [email protected] mailine sıkıntılarını ve öğrenmek istedikleri konuları mail atabilirler.

Bularında dışında 444 4 552 telefon numarasını arayarak Findeks yetkilileri ile Üyelik İptali konusunda bilgi alabilirsiniz.Yine de sizlerin bildiği ve paylaşmak istediğiniz Findeks Üyelik İptali konusunda bir bilginiz var ise yazımızın altında paylaşarak herkese bu konuda yardımcı olabilirsiniz.