Press ESC to close

Garanti Bankası bedelli askerlik kredi kampanyası

Garanti Bankası bedelli askerlik kredi kampanyası.2015 bedelli askerlik banka kredisi, garanti bankası 2015 bedelli askerlik kredi kampanyası, faiz oranları, aylık taksitleri…

Onbinlerce insanın beklediği bedelli askerlik açıklması en resmi agızdan geldi ve bedelli askerlik bekleyen onbinlerce insan bedelli askerlik parasını ödeyebilmek için arayışlara girdi. Bizde bankaweb.com interner sitesi olarak, bedelli askerlik ödemesini yapmak için banka kredisi arayışına girecek okuyucularımızı bildirmek amacıyla çeşitli bankaların bedelli askerlik ile ilgili olabilecek kredi kampanyalarını okurlarımıza duyurmak için haberleştirmekteyiz.

AKP grup toplantısında bizzat Başbakan davutoğlu tarafından bedelli askerliğin çıkacağı açıklandı. Henüz yasallaşmamış olsa da bu konuda en yetkili ağızdan yani Başbakan Davuoğlu tarafından açıklanması nedeni ile bir kaç ay içerisinde yasallaşması beklenen bedelli askerlik ile ilgili ilk gelen bilgilerden birisi de taksit yapılmayacağı idi. Bu durumda mecburen bir çok insan bu parayı tek seferde ödeyemeceği için kredi arayışında olacaktır, haberimiz de garanti bankasının kredi oranları, faiz, aylık taksitleri gibi bilgileri bulabileceksiniz.

Bedelli askerlik çalışması İlk olarak meclise gelecek konu komsiyonlardan geçerek genel kurulda oylamaya sunulacak ve Cumhurbaşkanı onayı sonrası yasalaşacak. Tüm bu süreç sonucunda bedelli askerliğin 2015 Ocak ayında çıkması bekleniyor. 2011 yılında çıkan bedelli askerlikte  6 aylık bir başvuru süresi vardı, bu bakımdan kredi kullanmadan önce lütfen yasanın çıkmasını bekleyin.

Garanti bankası 2015 bedelli askerlik için kredi kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 18.000 TL bedel için aylık %1.19 faiz oranı 36 ay vade seçeneği sunuldu.


Kampanya Ayrıntıları

– Doğum yılı 1987 ve öncesi olan erkek müşterilerimiz krediye başvurabilecektir
– Başvurular sadece Τam destek (4440335) hattından ve şubelerden “Bedelli Askerlik Talebi olduğu belirtilerek yapılabilecektir.

Not:Kampanya kapsamında sunulan krediler 10.000 TL-20.000 TL arasındaki tutar ve 36 aya varan vadelerde kullanılabilir. Dosya masrafı tahsis üсretinden oluşmaktadır. “Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, tahsis ücreti, peşin komisyonu, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Başvuru sahibinin SGK kaydının olmaması veya doğrulanamaması durumunda belge talep edilebilir.

garanti-bedelli-askerlik-banka-kredisi