Press ESC to close

Garanti bonus limit artırma

Garanti bonus limit artırma, Garanti bankası bonus kredi kartı limiti nasıl artılır, bonus kredi kartı limiti artımı.

Garanti bankası bonus kredi kartınız var ve kredi kartınızın limitinin artırılmasını istiyorsanız, aşağıda anlatacağımız yöntemlerden birisini kullanarak granti bankasında, Bonus kredi kartınız için limit artımı talebinde bulunabilirsiniz. Bankanızın yapacağı incelemeler sonucunda Bonus kredi kartınızın limitinin artırılıp veya artırılmayacağı size bildirilir.

Garanti Bankası Bonus Card’ınız var ama kredi kartı limitiniz yeterli gelmiyor mu? Geliriniz kredi kartı limitinizden daha fazla ise ve artık yaptığınız aylık harcamalarınız ve taksitli alışverişleriniz nedeniyle kart limitiniz ekstre borcunuzu ödedikten sonra hemen doluyor ise sizde Bonus Card limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.
Kredi kartı limitinizin yükseltilmesi için birkaç yol izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Limitinizin artış taleplerinizi aşağıdaki kanallardan verebilirsiniz.

1 –  SMS ile limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Bankasında  kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSΤENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIΚ NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40’a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

2 – İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından dilediğiniz zaman Limit Artırım talebinde bulunabilirsiniz.
Paramatik’lerden limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Limit artış talebinizi limitini arttırmak istediğiniz asıl kart ile Paramatik’lerden “LİMİT İŞLEMLERİ” adımından yapabilirsiniz.

3 – Garanti Bankası şubelerinden limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Bankanın limit artışı ile ilgili internet sitesinden verdiği bilgiye göre Limit artış talebiniz, taleрlerin geliş sırasına göre en kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir. Limit artış talebinizin sоnucunu ekstrenizden takip edebilir veya 444 0 333 Alo Garanti’den öğrenebilirsiniz.

Düzenli limit artış talebi:

Limitinizin düzenli olarak artırılmasını isterseniz Paramatik’lerden “LİMİT İŞLEMLERİ” adımından periyodik limit artışı onayı da verebilirsiniz. Ayrıca, İnternet şubesinden de düzenli limit artırım talimatı verebilirsiniz.