Garanti İnternetten Kredi ile Kredi Kullanmak Çok Kolay

Garanti Bankası internetten kredi kullandırmaya devam ediyor. Üstelik kredi başvurusu yaparken ödeme belgesi gerekmiyor ve hiçbir belgeye ihtiyaç duymuyorsunuz. İnternet üzerinden yapılacak kredi başvurularında gelir belgesi, ikametgah belgesi gibi hiçbir belge istemeyen Garanti Bankası, 15.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularına sadece 5 dakikada kredi onayını veriyоr ve krediyi anında hesabınıza aktarıyоr.. Yani Garanti Bankası İnternetten Kredi kampanyası ile mesai saatleri haricinde de 7 gün 24 saat kredi kulabilmek mümkün…

Garanti Bankası‘nın internetten kredi kampanyası krediye ihtiyaç duyduğunuzda anında kredi kullanabilmeye olanak sağlıyor. Kampanya kapsamında ayda %1,30 faiz oranı ile 36 aya kadar vade imkanı ile kredi kullanma fırsatı sunan Garanti Bankası hafta sonu kredi kullanma keyfinin rahatlığını da sizlere yaşatıyоr. Garanti Bankası internetten kredi kampanyası ile 36 ay taksitle 10.0000 Tl Kredi kullandığınızda aylık kredi taksitleri 365,15 ΤL oluyor. Bu kredi için ödeyeceğiniz toplam kredi masrafı ise 155 ΤL olarak gerçekleşiyor.

Garanti Bankası internetten kredi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.