Press ESC to close

TEB Üstü Biriksin Hesap

TEB Üstü Biriksin Hesap nedir? Türk Ekonomi Bankası üstü biriksin hesap hakkında bilgiler, TEB  üstü kalsın hesap hakkında detaylar haberimiz de… TEB Üstü Biriksin Hesap. İşte ayrıntılar…

Mevduat hesapları da tüm bankacılık ürünleri gibi, sektördeki gelişme ile çok daha farklı ihtiyaçlar ve kullanım alışkanlıklarına göre çeşitlenmeye devam ediyor. Vadesiz mevduat hesabı özellikleri ile vadeli mevduat hesabı avantajlarını bir araya getiren hesap seçeneklerinden birisi de şimdi TEB ile geldi. TEB de yeni bir ürün ile TEB vadesiz mevduat hesabı kullanımlarını TEB vadeli mevduat hesabı gelirine dönüştürüyor. Bu yeni ürünün adı ise
TEB Üstü Biriksin Hesap Nedir?

TEB Üstü Biriksin Hesap nedir

TEB Üstü Biriksin Hesap; TEB vadesiz mevduat hesabı sahiplerinin, banka kartları ile yaptıkları alışverişler üzerinden vadeli mevduat hesabı günlük faiz özelliklerine sahip bir alana aktarma yaparak birikim avantajı sunan bir ürün.

Günlük vadeli mevduat özelliklerine sahip olan TEB Üstü Biriksin Hesap ile POS cihazları ile yapacağınız alışverişlerdeki harcamalar, sizin belirleyeceğiniz bir katsayı tutarına ve onun 1, 2.5, 5, 7.5, 10, 20, 50 gibi katlarına tamamlanarak geriye kalan tutar, aynı gün içinde TEB Üstü Biriksin Hesap bakiyesine aktarılıyor.
100 TL minimum açılış ücretine sahip olan hesapta 1 yıl boyunca kullanılan ürünlerde yapılan harcamaların yüzde 20’si TEB’den hediye ediliyor.

TEB Üstü Biriksin Hesap işletim ücreti ve komisyon ödemesi söz konusu değil.

TEB Üstü Biriksin Hesap Hesaplama

TEB Üstü Biriksin Hesap için bir örnek hesaplama yapalım. Örneğin, katsayı olarak 100’u seçerseniz; 170 TL’lik bir harcama yaptığınız taktirde, 100 TL’nin katı olan 200 TL’ye tamamlanır ve geri kalan 30TL vadesiz hesabınızdan Üstü Biriksin Hesabınıza aktarılır.