Press ESC to close

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Formu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Formu, ziraat bankası kredi kartına başvuru nasıl yapılır, ziraat bankası kredi kartı başvuru sonucu, ziraat kredikart başvurusu ve sonucu nereden ögrenilir nası yapılır tüm bilgiler burada.

Merhaba değerli bankaweb.com ziyaretçileri bu yazımızda Ziraat bankası kredi kartlarına nasıl başvuru yapabileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Ziraat bankasının müşterilerine sunuduğu kartların herhangi birisine haberimizin detaylarında yer alacak şekilde anlattklarımızı uygulayarak başvuru yapabilirsiniz. Ziraat bankası kredi kartlarından herhangibirine başvurabilmek için sayfanın en altında yer alan link üzerinden ulaşacağınız sayfadaki formu doldurmanız yeterli оlacaktır.

Başvuru formuna ulaştığınız zaman sizlerden istedikleri bilgileri doldurabilmeniz için elinizde nüfus cüzdanınız olması yeterli. Bunun haricinde hangi kredi kartına başvuruda bulunmak istediğinize karar vermeniz gerekmekte… Formu doldurmaya ilk başladığınızda aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

Ζiraat Bankasının kendi klasik kredi kartlarının yanı sıra Maximum markalı Ζiraat Maximum kredi kartı da temin edebilirsiniz.

ziraat-bankasi-kredi-karti-basvuru-formu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Formuna Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız

Ζiraat Maximum Kredi Kartları Ziraat bankası internet sitesinde yer alan bilgiler şu şekilde;
Alışverişlerde Maximum Fayda, Ziraat Maximum Kredi Kartı’nda!

Genel Bilgiler

Bütçenizi sarsmayan ücret ve faizlere sahiр Ziraat Maximum kredi kartımızı alın, alışveriş ve nakit avansın tadını çıkarın.

Hem puan kazanın, hem alışverişlerinizi taksitlendirerek bütçenizi sarsmayın.

Harcadıkça kazandıran, sunduğu maksimum kolaylık ve ayrıcalıklarla alışverişi keyifli hâle getiren Ziraat Maximum kredi kartınızla Maximum dünyasının ayrıcalığını yaşayın.

Kartınızı Temassız özellikli alın, 35 TL ve altı işlemleri şifresiz ve hızlı yapın.
Özellikleri

Türkiye’de sayıları 200.000’e yaklaşan Maximum üye kuruluşlarında; taksitli alışveriş yapabilir, Maxi Puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Maximum Kart indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Tüm alışverişlerinizden kazandığınız Maxi Puan’larınızı anında para yerine harcayabilirsiniz.

Dilerseniz sevdikleriniz için ek kart başvurusu yaparak onların da Ziraat Maximum Kart ayrıcalıklarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
Ödeme imkânlarınız doğrultusunda uygun hesap kesim ve son ödeme tarihleri arasından seçim yapabilirsiniz.
Dönem borcunuzu belirtilen oranda ödeyerek geri kalanını kredilendirebilirsiniz.
15 yaşından büyük olmak koşuluyla dilediğiniz kişi için ek kart talep edebilirsiniz.
Ziraat Maximum kredi kartınızla günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz.
İnternet Şubemize tanımlatmış olduğunuz kredi kartınızla sanal kart üretebilir, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Her ay posta adresinize yollanan Hesap Özeti, dilerseniz ek olarak kısa mesaj (SMS) ile cep telefonunuza, e-posta adresinize veya faksınıza ulaştırılabilir.
Ödemelerinizi zahmetsizce şubelerimizden, İnternet Şubemizden, ΑTM\’lerimizden, zamanınızı en verimli şekilde kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Size en yakın şubemizden veya İnternet Şubemizde otomatik ödeme talimatı vererek ödemelerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartımız; belirli süre sınırlamaları dâhilinde kopyalama, kaybolma ve çalınmaya karşı teminat altındadır.

Başvuru Kanalları

  • Ziraat
  • İnternet ŞubesiŞubeler
  • ATM’ler
  • 444 00 00 Telefon Bankacılığı
  • 4747 SMS Şube