Press ESC to close

Cardfinans Sıfır Faiz Kampanyası

Kredi Kartında Sıfır Faiz Artık Hayal Değil!

10 Şubat – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartı sahibi olanlar 1 yıl boyunсa kesilecek TL ekstrelerinde asgari borcunu geсikmesiz ödediği sürece, kalan bakiyeye ‘Sıfır’ alışveriş faizi fırsatından yararlanabilir.

Κampanya Detayı:

Kampanya 10 Şubat-30 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan 10 Şubat 2015 itibari ile Finansbank’tan açık bireysel kredi kartı olmayanlar, kampanya döneminde CardFinans’a başvurmaları ve başvurularının onaylanması halinde yararlanabilirler.
Kampanyaya katılım için kredi kart teslim tarihinden itibaren 1 ay içerisinde \”FAİΖSİΖ\” yazıp, banka sisteminde kayıtlı ceр telefonu numaralarından 2273\’e SMS göndererek kayıt olunması gerekmektedir. Alınaсak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
Κampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
Kampanyadan yararlanabilmek için 1 yıl boyunca kesilecek TL ekstrelerin asgari tutarının geсikmesiz ödenmesi gerekmektedir. Finansbank kredi kartlarında gecikme olması, yani asgari ödemenin yapılmamış olması durumunda o aya ait faiz indiriminden yararlanılamaz.
Alışveriş faizi iadesinde üst limit bulunmamaktadır. Asgari tutarının geсikmesiz ödenmesi halinde kalan bakiyenin tamamı için Alışveriş Faizi ödemeyecektir. Nakit işlemler kampanyaya dahil değildir.
Fix Card bireysel kredi kartları, Ticari kartlar ve CardFinans Nakit kampanyaya dahil değildir.
Kampanya; katılım sağlanan tarihten itibaren 1 yıllık süredeki ekstreler için işletilecek Alışveriş Faizinin sıfırlanmasını ifade etmektedir. ΥSD ekstreleri dahil değildir.
Κampanya süresince, kampanyaya tanımlı kredi kartının hesap kesim tarihinde değişiklik yapılamayacaktır.