Press ESC to close

Garanti bankası kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme

Garanti bankası kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme. Garanti bankası kredi kartları başvuru sonucu nasıl öğrenilir, garanti kredi kart başvuru sonucu öğrenme nereden nasıl yapılır sorularının yanıtları haberimizin detaylarında.

Garanti bankasının beş çeşit kredi kartı bulunmakta. Bunlar sırası ile American Express kredi kartı, Miles &Smiles Kredi Kartı , Bonus Card kredi kartı, Money Visa kredi kartı ve Flexi Card olarak isimlendirilmiş durumdadır.

Tüm kredi kartlarının ortak noktası bonus puan kazandırmalarıdır. Bonus programı şu anda Türkiye’nin en yaygın ve en tercih edilen kredi kartı bağlılık programıdır ve oldukça yaygın bir iş yeri ağı buna dahildir.

Garanti bankası kredi kartı başvurusu haberimiz de anlattığımız yolların birisini izleyerek garanti bankası kredi kartlarından birisine başvurdunuz ve kredi kartınızın başvuru sonucunu öğrenmek istemektesiniz.

Peki bunu öğrenmenin bir yolu var mı?

Evet garanti bankası kredi kartarının başvuru yaptıysanız, başvurunuzu takip edebileceğiniz bir yöntem var.

Öncelikle aşağıda ki bağlantıyı ziyaret edin ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun.

Garanti bankası kredi kartı başvuru takibi sorgulamak için tıklayın

Garanti bankası kredi kartı başvuru takibi- www.bankaweb.com
Garanti bankası kredi kartı başvuru takibi- www.bankaweb.com

Yukarıda yer alan görsel degördüğünüz gibi sizden başvurunuz esnasında yaptıgınız bazı bilgiler sorulmakta. ilk olarak başvuru yapmış olduğunuz garanti bankası kredi kartı markasını seçiyorsunuz, başvurunuz esnasında size verilmiş olan form numarasını girip, başvuru formuna yazdıgınız telefon numaranız dogum tarihinizi de girdikten sonra, işlem doğrulama karakterlerini girip devam tuşuna basıyorsunuz.

Bilgilerinizi doğru girdiğiniz taktirde garanti bankası kredi kartlarına yapmış olduğunuz başvurunuzun durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Comments (2)

  • Kemalsays:

    2 Nisan 2018 at 17:28

    Bana kart vermedi garanti. Bonus kampanyası çok diye almak istedim ama vermediler nasıl bir yöntem izlemeliyim bilgisi olan yazsın

  • Anonimsays:

    31 Ocak 2019 at 15:57

    kaç kez başvırdım garanti kart vermiyor, bana diğer banka kartlarını kapatıp öyle başvurun diyorlar, kapatınca kesin kart vereceklerini bilsem kaatacağım ama ya vermezlerse o zaman eldeki karttan da olmak var

Comments are closed.