Press ESC to close

Kredi Kartım kuryede ne zaman gelir

Kredi Kartım kuryede ne zaman gelir, Bankanıza kredi kartı başvurusu yaptınız veya kredi kartınızın son kullanma tarihi doldu ve kredi kartınız yenilendi, Bankanız ile iletişim kurduğunuzda kartınızın basıldığı ve kuryeye verildiği söylendi. Peki, kuryeye verilen kredi kartınız kaç günde gelir.

Kredi kartınızın basıldığını ve kurye’ye verildiğini öğrendiyseniz, bundan sonraki işlemleri kredi kartınız hangi kurye firmasına verilmiş ise o firma üzerinden takip etmenizi öneririz. Ülkemizde kredi kartı dağıtımı yapan Kurye net ve aktif ileti gibi kurye firmaları bankaların kredi kartlarının banka müşterilerine ulaştırılmasına aracılık etmektedirler, bazen dagıtım operasyonu veya kredi kartı sahibinin adreste bulunamaması, adresin eksik ve hatalı olması veya kredi sahibinin bankada kullandığı iletişim adresinin güncel adresi olmaması gibi nedenler ile kredi kartının ulaşmasında gecikmeler veya sorunlar yaşanmaktadır.

KREDİ KARTIM HANGİ KURYE FİRMASINDA

Kredi kartınızın basıldığını ve kurye firmasını verildiğini öğrendiyseniz, hangi kurye firması ile kredi kartınızın size ulaştırılacağınıda öğrenin, hangi kurye dağıtım firmasının size kartınızı getireceğini öğrenirseniz, kartın teslim edilme süresini kısaltmak için kurye firması ile iletişim kurabilirsiniz.

KREDİ KARTIM KURYEDE AMA GELMEDİ

Kredi kartınız kuryede ve üzerinden bir süre geçmesine rağmen hala size ulaşmadı ise, ilgili kurye firmasının internet sitesi ve kurye müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın dagıtım durumunu ögrebilir ve randevu alarak kartınızın teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Hemen şunu da belirtelim ki bazı durumlarda kredi kartınız yanlızca size teslim ediliyor olabilir bu nedenle kredi kartı teslim adresiniz de sizin dışınızda birisinin teslim alamayacagı bir kart ise, bunu kurye müşteri temsilcisine sorun ve adresinizde olacağınız bir tarihte teslim edilmesini isteyin .

KURYE FİRMALARI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bankaların yoğun olarak çalıştığı KuryeNet ve Aktif ileti’nin internet site ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Kuryenet’e internet üzerinden erişmek için tıklayın

Kuryenet çağrı merkezi

0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93

Aktif ileti internet üzerin erişmek için

Aktif ileti çağrı merkezi

0 850 3330327