Press ESC to close

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu, Akbank axess kredi kartına nasıl başvururulur, akbank kredi kartı axess kart başvuru yapmak, axess kart başvurusu için gerekli evraklar ve axess kart ile bilgilere haberimizin devamından okuyabilirsiniz.

Bu haberimiz de Akbank kredi kartı olan akbank axess başvurusu ve axess kartın özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Akbank kredi kartı markası olan axees kart yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde kredi kartlarının geçerli olduğu her yerde kullanılabilmektedir.

Axess kart sahipleri alışverişlerinde axess kart kullandıkça axess chip para kazanabilmekte ve chip para puanlarının geçerli olduğu yerlerde axess kartlarından kazandıkları chip paralarını da kullanabilmekteler.

Axess kartın kısaca özelliklerinden bahsedecek olursak;

Axess ile yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Axess size alışverişlerinizden bol bol Chip-para kazandırırken, yüzbinlerce noktada sağladığı taksit imkanıyla hayatınızı kolaylaştırır. Chip-paralarınızı geniş Axess Üye İşyeri ağında dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Üstelik Axess’in Çekiliş Özelliği ile her 10 TL alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanır ve her ay 1 adet BMW 1.16i sahibi olma şansına sahip olursunuz.

Özellikler

İhtiyaçlarınıza uygun tarife seçenekleri: Harcama alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınıza uygun farklı Axess Tarife’lerinden birini seçebilirsiniz. Ekstrenize faiz indirimi, kart ücreti hediyesi ve dolu dolu chip-para gibi birbirinden özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Havalimanı Shuttle hizmeti: 444 25 25’ten Havalimanı Transfer Hizmetlerini tuşlayarak uygun fiyatlarla Havalimanı shuttle hizmetini kullanabilirsiniz.

Chip-para

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.

Axess önerin, 1500 TL’ye varan chip-para kazanın!

Arkadaşlarınıza Axess önerin, kartı onaylanan her arkadaşınız için 15 TL chip-para kazanın. Üstelik önerdiğiniz arkadaşlarınız da 15 TL chip-para kazansın.

Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

Otomatik fatura ödeme talimatı verin, her ay fatura takip derdinden kurtulun, rahat edin. Talimatınızı 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nden veya Akbank Direkt İnternet’ten verebilirsiniz.

Peki akbank kredi kartına nasıl başvuracaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey akbank axess kart internet sitesini ziyaret etmek ve akbank kredi kartı başvurusu formunu doldurmak.

BURAYA TIKLAYARAK  akbank axess kredi kartına başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kısa süre kredi kartınız kurye firması ile başvurunuz esnasında verdiğiniz adrese gönderilecektir.

Ayrıca axees kart’a başvurmak için; 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak, Telefonunuzdan 444 00 11 arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.