Press ESC to close

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı CardFinans başvurusu nasıl yapılır ? Finansbank kredi kartı başvurusu nerelere yapılır, Finansbank Card Finans başvurusunda aranan kriterler nelerdir? Tüm bunlara haberimiz de yanıt vermeye çalışacağız.

Finansbank,  Card Finans markası altında Finansbank müşterilerine kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Card Finans Finansbank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartı markasıdır. CardFinans kredi kartı ”CardFinans Bizce Mümkün İşareti “ olan 800′ü aşkın üye markanın, 70.000′den fazla alışveriş noktasında; özel indirimler, taksitler, avantajlar ve hizmetler sunan bir kredi kartıdır.

Finans Bank’ın CardFinans özelliklerini taşıyan kredi kartları şunlardır.

  • CardFinans Classic/Gold/Platinum CardFinans GO ClubFinans E-CardFinans (Sanal Kart) Ortak Markalı Kartlar CardFinans kredi kartı Visa ve Mastercard logosunu taşıyan her yerde kullanılabilir.
  • CardFinans’a özel taksit ve indirim yapan yerlerde avantajlı alışveriş imkânları sağlar.
  • CardFinans kullanıcıları Kredi kartlarını kullanırken yaptıkları harcamalardan para puan kazanırlar ve bu kazandıkları para puanları CardFinans üye işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde kullanabilirler.

Kazanılan para puanlar şuralarda kullanılabilir:

Kazandığınız Para Puanları; CardFinans üye işyerlerinde harcama yaparken, Para Puan Yükle Konuş hizmetimiz sayesinde SMS ile cep telefonunuza TL yükleme yaparken, Dilediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti alırken, Varan Turizm’den bedava otobüs bileti alırken kullanabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı CardFinans başvurusu nasıl yapılır ?

Peki, bu özelliklere sahip ve alışverişlerimizde hayatımızı kolaylaştıran CardFinans’a kimler başvurabilir:

CardFinans başvurusu yapmak için 18 yaşını doldurmanız ve düzenli gelir sahibi olmanız yeterlidir. Diğer yandan eğer 18-26 yaş arası üniversite öğrencisiyseniz veya çalışıyorsanız, talebiniz CardFinans GO başvurusu olarak değerlendirilir Böylece CardFinans GO kredi kartının gençlere yönelik çeşitli avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Finans Bank’ın internet sitesinde verdiği bilgilere göre CardFinans Başvurusu yapmak için aşağıda yer alan belgelere ihtiyacınız olacak.

Bankaya başvuru yapmaya gitmeden önce sizden talep edilen belgelerinizi hazırlamanız işlemlerinizin daha hızlı olmasını ve başvurunuzun olumlu ve hızlı olmasını sağlayacaktır.

  • CardFinans başvuru formu (tüm Finansbank Şubelerinden temin edebilirsiniz)
  • Nüfus cüzdanı veya pasaportunuzun fotokopisi
  • Gelir belgenizin fotokopisi
  • Adresinizin doğruluğunu belirten aşağıdaki belgelerden herhangi birinin fotokopisi veya elektronik görüntüsü. Yerleşim yeri (ikametgâh) belgesi, Başvuru sahibi adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olan ve işlem tarihinden önceki üç ay içinde düzenlenmiş bir adet fatura, Herhangi bir kamu kurumu tarafından verilen belge.
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi veya noter tasdikli suret ve ikametgâh belgesi Finansbank müşterilerinden talep edilmemektedir.
  • T.C. vatandaşı olanlar CardFinans’a başvurmak için kefil göstermeleri gerekmez. Ancak Yabancı uyruklu olanlar için kefil göstermek zorunludur.

Başvurunuz sırasında veya kartınızı alıp kullanmaya başladıktan sonra bir yakınınız için ek kart talep edebilirsiniz Ek kart talep etmek için Asıl kart hamilince, ek kart hamili adına eksiksiz olarak doldurulmuş, asıl kart ve ek kart hamilince imzalanmış başvuru formu ile şubenize başvurmanız gerekmektedir.

Asıl kart limitinizin belirlediğiniz bölümünü ek kart limiti olarak tanımlatabilirsiniz. CardFinans’a sahip olmak için bankanın internet sitesi üzerinden de başvurabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu yaptıktan yaklaşık 1-2 hafta sonra başvuru sonucunuz belli olacaktır ve sonuç ile ilgili banka tarafından bilgilendirilmiş olacaksınız.

Eğer başvuru sonucunuz olumlu ise Banka kredi kartınızı kurye aracılığı ile size ulaştıracaktır.

Bu noktada Kuryenin kartınızı size ulaştırmasında gecikme yaşanmaması için mesai saatleri içerisinde bulunacağınız bir adresinizi kart teslim adresi olarak belirtmiş olmanız kredi kartınızın elinize daha erken ulaşmasını sağlayacaktır.

Eğer kredi kartının kurye tarafından ulaştırılmasında bir gecikme yaşanıyor ise Kurye firması ve bankanız ile irtibat kurarak adres bilgilerinizi doğrulatın ve mümkün ise adreste bulunduğunuz zaman dilimini belirtin. Zaman dilimi belirtirken hafta içi tüm gün, öğleden önce, öğleden sonra gibi dilimleri belirtmeniz bu dilimler içerisinde adreste bulunmanız kuryenin kartı size daha hızlı ulaştırmasını sağlayacaktır…

Haber’in özeti: Finansbank kredi kartı Card Finans, CardFinans başvuru sonucu öğrenme, CardFinans başvurusu yapmak