Press ESC to close

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır, Garanti Bankası Kredi kartı başvurusu nereden yapılır ve Garanti bankası kredi kartlarına başvuru için istenilen belge ve gelir durumu nasıl olmalıdır.

Garanti Bankası kredi kartları için başvuru formlarına ait linkler haberimizin detaylarında olacak. Her kredi kartı için başvuru form linki bankaweb.com da haberinde

Garanti Bankasında beş çeşit kredi kartı mevcuttur. Bunlar sırası ile American Express, Miles &Smiles Kredi Kartı , Bonus Card, Money Visa ve Flexi Card olarak isimlendirilmiş durumdadır.

Tüm kredi kartlarının ortak noktası bonus puan kazandırmalarıdır. Bonus programı şu anda Türkiye’nin en yaygın ve en tercih edilen kredi kartı bağlılık programıdır ve oldukça yaygın bir iş yeri ağı buna dahildir.

Ayrıca Miles&Smiles kredi kartı ile THY’da kullanılmak üzere uçuş milleri kazanabileceğini tek kredi kartıdır.

Aşağıda kredi kartları için başvuru linkleri yer almaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Flexi Card başvurularınız için dilerseniz buradan ulaşacağınız formu doldurarak sizi aramaları sağlayabilirsiniz.

Bunun haricinde eğer internet bankacılığı hizmetinden yararlanıyorsanız internet şubesinden Alo Garanti Telefon Bankacılığı üzerinden
ya da en yakın garaanti Bankası şubesinden başvurabilirsiniz.

AMEX (American Express) Kredi Kartı Başvurusu

AMEX kredi kartı başvuruları için buraya tıklayarak ulaşacağıız sayfadaki formu dolduraral sizlerin aranmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun haricinde Garanti İnternet Şubesinden, size en yakın garanti şubesinden ya da Alo Garanti müşteri hizmetleri hattını arayarak başvurabilirsiniz.

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Miles&Smiles kredi kartına başvurmak için buraya tıklayarak ulaşacağınız formu doldurabilirsiniz.
Ya da klasik olarak diğer yollardan yani Alo Garanti, Garanti İnternet şubesi ya da en yakın Garanti Bankası üzerinden başvurabilirsiniz.

Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu
Türkiye’nin lider kredi kartı markası olan Bonus kredi kartlarına başvurmak için hemen buraya tıklayın ve formu doldurmaya başlayın. Formu doldurduktan sonra ise size ya telefon ile ya da SMS ile başvuru sonucunuz iletilecektir.

Bu form haricinde Alo Garanti üzerinden, Garanti Bankası şubelerinden ya da Garanti İnternet Bankacılığı üzerinden de Bonus kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Money Card Kredi Kartı Başvurusu
Money Bonus kredi kartına başvurmak için ise buraya tıklayarak ulaşacağınız formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bu form haricinde yine Garanti İnternet şubesi ya da normal şubelerden ya da Alo Garanti Telefon Bankacılığı üzerinden de Money Bonus kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.