Press ESC to close

Denizbank Emekli Kredisi ve Avantajları

Bankaların emekli maaş kampanyaları kapsamında her süreçte farklı avantajlar sunan bankalar, bu yılda da hız kesmeden yeni seçenekler hazırlamaya devam ediyor.

Denizbank emekli kampanyası arasında yer alan ve güncel olarak da sunulmaya devam eden seçenekte hem emeklilere özel kredi, hem de kredi kartı kampanyası yer alıyor.

Denizbank Emekli Kredisi

Denizbank Emekli Kredisi, tek başına sunulan bir ürün olmayıp, bankaların emekli maaş kampanyaları kapsamında olduğu için, maaşını Denizbank’tan alanlara sunuluyor. Sunulan avantajlar kısaca şu şekilde belirlenmiş:

Denizbank Emekli Kredisi faiz oranları söz konusu değil. Tamamen faizsiz kredi. Bir tür nakit avans prensibiyle işliyor ancak faiz alınmıyor.

Denizbank Emekli Kredisi dosya masrafı da söz konusu değil.

Masrafsız emekli kredisi olmakla birlikte faizsiz emekli kredisi de olan kredi seçeneğinde kredi sigort ücreti ise kişiden kişiye değişen ancak ortalama 25 TL olan bir tutara sahip.

Denizbank emekli kredisi başvurusu yapabilmek için 5000 TL kredi ve 10 ay vade limiti söz konusu ayrıca. Denizbank Kurtaran Hesap açtırmak ve 36 ay boyunca emekli kredisini alma taahhüdünü vermek gerekiyor.