Press ESC to close

Halkbank Özel Girişimci Kredileri 2015

KOBİ kredileri her dönemde her kesimden ve bütçeden girişimcinin ihtiyaçlarını karşılamak için sunulmaya devam ediliyor. KOBİ kredileri alanında en sık ve en uygun kredi seçeneklerini sunan bankalardan olan Halkbank ise 2015’e özel yeni KOBİ kredisi paketleri ile geliyor.

Siz de sizin için en uygun KOBİ kredisi seçeneklerini arayanlardansanız, Halkbank tarafından sunulan farklı özelliklere ve beklentilere özel KOBİ kredilerini incelemenizi öneririz.

Halkbank KOBİ kredileri arasında değerlendirebileciğimiz yeni Halkbank Girişimci Kredileri, farklı kesimlerden KOBİ’lere en uygun koşulları sunmak için şu 4 farklı seçeneği sunuyor:

Halkbank Genç Girişimci Kredisi; üniversite mezunu olup henüz deneyimsiz ve kendi alanıyla ilgili işini kurmak isteyenler için, 50000 TL kredi ve 36 ay vadeye kadar

Halkbank Cesur Girişimci Kredisi; üniversite mezunu olup daha önceden deneyim kazandığı ve eğitim aldığı iş kolunda kendi işyerini açmak isteyenler için, 75000 TL kredi ve 48 ay vadeye kadar.

Halkbank Usta Girişimci Kredisi; belirli bir mesleki kuruluştan eğitim sertifikası olan ve ustalık seviyesinde bulunanların kendi işyerlerini açmaları için, 30000 TL kredi ttuarı ve 36 ay vadeye kadar.

Halkbank Mucit Girişimci Kredisi; teknokentlerde bulunan girişimciler, KOSGEB, TÜBİTAK, TTGV ve benzeri kurumlardan hibe almaya hak kazanmış olan girişimciler ile patent hakkı satın almış olan girişimciler için, 75000 TL kredi üst limitine ve 48 ay vadeye kadar 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem imkanı sunuyor.

Halkbank KOBİ kredisi faiz oranları bu kredi ürünleri için standart olarak açıklanmamış. Yani KOBİ kredisi başvurusu sırasında kişisel ölçütlere göre belirleniyor. Bu kredi seçeneklerin her biri aylık eşit taksitli ve 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem şansı ile geliyor.