Press ESC to close

Havale ve EFT Masrafı Almayan Bankalar

Havale ve EFT masrafı almayan bankalar hangileridir? Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızın bir çok kısmında teknolojinin gelişmesine paralel kolaylık sağlanmış durumda. Bu kolaylıklardan bankacılık sektörü de aynı oranda etkilenmekte ve kullancılarının finansal işlemlerini herhangi bir şubeye gitmeden yapmalarını sağlamakta. Haberimiz içerisinde bankaların internet ve mobil şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde nasıl ücretsiz havale ve eft yapılır ve ücretsiz havale ve eft hizmeti veren bankalar hangileridir hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet ve mobil şubeler gelişmeden önce bankacılık sektöründe yapılan işlemler bir hayli bürokrasi istiyor idi ancak teknolojinin hergün yenilenerek gelişmesi ve internetin insan hayatına girmesi ile birlikte bankacılık işlemleri hem çok daha hızlandı ve daha da kolay bir hale geldi. Şimdi 5-10 saniye içerisinde havale veya eft işlemimizi yapıyoruz ve havale anında karşı hesaba geçerken, eft ise yapılan miktara göre 2 ile 15 dakika arasında bir sürede karşı hesaba geçmektedir.

İnternet ve mobil şubeden yapılan transfer işlemlerinde bankalar havale işlemlerinden 1 ile 2 TL arasında bir ücret alırken, eft işlemlerinden ise 2 TL ile 5 TL arasında bir rakam masraf olarak alınmaktadır. Alınan bu masraf bedelleri bankalar göre değişmektedir. Ancak bazı banka kuruluşları şubesiz bankacılık hizmeti vererek havale ve eft gibi birçok hizmeti ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunuyor.

İşte havale ve eft masrafı almayan bankalar ;

Enpara.Com’da Tün Bankacılık İşlemleri Ücretsiz

Finansbank’ın bir şubesiz bankacılık kuruluşu olan Enpara.com müşterilerine bankacılık sektöründe bir çok alanda çok cazip fırsatlar sunuyor.

  • Ücretsiz havale işlemleri,
  • Ücretsiz eft işlemi ve ücretsiz kredi kartı ödemesi,
  • Başka banka atmlerinden masrafsız para çekebilme,
  • Yüksek faizli ve paranızı herzaman kullanabileceğiniz mevduat hesabı,
  • Ücretsiz olarak tüm faturalarınızı anında ödeyebilme ve Faturasız cep telefonu hatlarına TL yükleme,
  • Şubeye gitmeden anında kredi kullanabilme,
    Bankamatikten günlük 7500 TL ye kadar para çekebilme ve 19.000 TL ye kadar ücretsi para yatırabilme gibi…

Yukarıdada belirtildiği gibi Enpara.com üzerinden tüm havale ve eft işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz ve aynı zamanda enpara da hesap işletim ücretide bulunmamaktadır. Enpara.com da hesap açmak ve müşteri olarak hemen kullanmaya başlamak için Enpara.com üzerinden başvurunuz yapabilirsiniz.

Cepteteb İle Ücretsiz Bankacılık İşlemleri

TEB ( Türk Ekonomi Bankası)’in şubesiz bankacılık işlemi olan Cepteteb’de müşterilerine Enpara.com un sunmuş olduğu tüm imkanları sunuyor. Yani Cepteteb ile havale ve eft gibi tüm bankacılık işlemlerini tek tıkla çok kısa ve kolay bir şekilde ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Üstelik Cepteteb müşterisi olmak da çok kolay cepteteb internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır.